Měsíc prosinec

Ani jsme se nenadáli a je tu konec roku. I když i na nás stihla sáhnout corona-virová ruka a museli jsme do karantény, snažili jsme si měsíc prosinec s dětmi užít, co to šlo.

Na začátku měsíce nás do školky přišel navštívit Mikuláš s andílkem a čertíkem. Přesto, že některá z našich kytičkových zlobidel měla slzičku na krajíčku a obavu, zda si je čertík neodnese, nakonec musel čert odejít s nepořízenou. Děti zaslouží velkou pochvalu za statečnost a za hezké přednesené básničky. Od Mikuláše si za to děti odnesly hezkou, sladkou nadílku.

Po týdenním "odpočinku" jsme se naladili na předvánoční atmosféru. Vyrobili jsme si na nástěnku krásné kapříky, domů vánoční přáníčka a nezapomněli jsme ani na babičky a dědečky z denního stacionáře ve Světlé nad Sázavou. Těm jsme s dětmi vyrobili andělíčky pro štěstí a radost.

No ale POZOR!!! Ani Ježíšek na nás nezapomněl. V pátek 18. 12. 2020 nám do kytiček Ježíšek nadělil plno krásných dárečků - od vzdělávacích her, přes míče, švihadla, sáňky, až po nejrůznější stavebnice.

S úsměvem na tváři a přáním krásných Vánoc jsme se s dětmi rozloučili a tím nám začaly vánoční prázdniny. Ještě jednou moc děkujeme za dárečky, které jste nám nadělily :).

My Vám všem ještě jednou přejeme krásné Vánoce, klidné a pokojné svátky a do nového roku 2021 hlavně pevné zdraví, protože nic není na světě důležitější.

Těšíme se na Vás v novém roce, paní učitelky Lucka, Iva a Vendulka :).